Mérnökiroda Kft.

Állásajánlat

A TANDEM Mérnökiroda Kft. építőmérnököt keres közlekedéstervezői munkakörbe,
2023. januári kezdéssel, szentendrei munkahelyre.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • alkalmazkodó képesség, ötletesség, rugalmasság
  • útügyi Műszaki Előírások használata
  • CIVIL és ACAD, Word, Excel, stb. software használat

Feladatok:

  • a tervezés előkészítő munkálatai (pl.: közmű- és forgalomtechnikai adatok beszerzése)
  • tanulmánytervek készítése (pl: közlekedési koncepcióterv, kerékpárforgalmi hálózatfejlesztési terv, stb.)
  • útépítési- forgalomtechnikai, és forgalomkorlátozási tervek készítése engedélyezési és kivitelezési terv szinten
  • adott esetben együttműködés az alvállalkozókkal és azok koordinálása

Tervezési munkáink témaköre:

  • döntően kerékpárforgalommal kapcsolatos tervezések, ezen kívül
  • kül- és belterületi csomópontok és utak tervezése
  • parkolók, térburkolatok, járdák tervezése.
  • útburkolat felújítások és útkorszerűsítések tervezése
  • szükség esetés felszíni csapadékvíz elvezetés és kezelés tervezése

Jelentkezés: Szakmai és egyéni önéletrajzzal a pej.kalman@tandemkft.hu e-mail címre küldött levéllel.

Fizetés és egyéb juttatások: Alkalmasság esetén személyes megbeszélés szerint.

2022. 11. 24.